KONST / Litografier / Färglitografi 9199612
nr 919 9612
Nisse Zetterberg
(1910-1986), Sverige
Färglitografi , Nisse Zetterberg (1910-1986), landskap, signerad. -76, motivet: 35x33
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 oktober 2014
kl 20:47:08
20/10 16:56:36
Nisse Zetterberg
Läs mer om Nisse Zetterberg